RPG klasy IIa i spółki

Wszystko, co ma związek z klasowymi sesjami RPG ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-11-27 13:26:19

Kamil

Użytkownik

Punktów :   

Zasady Dodatkowe

Zasady dodatkowe, obowiązujące na mojej sesji.
Nie musimy korzystać z każdej, jeżeli nie chcecie. ;>

https://docs.google.com/document/d/1J-H … l=pl&pli=1

new updates:
-12.12.2011 nowe zdolności i profesje
-14.06.2012 Rozwój Schematu Rozwoju

Ostatnio edytowany przez Kamil (2012-06-14 19:00:07)


Po cholerę ten człowiek bije się głową o konar tego nic nie winnego drzewa?! - Tyrion z Ulthuanu
Wygląda jak siedemdziesiąt siedem nieszczęść - Selene Srebrnowłosa
Duma - był jej pełen, jednak brak mu mądrości - Unrik Krasnolud

Offline

 

#2 2011-12-02 15:24:21

Maciek

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zasady Dodatkowe

A jak masz zamiar zrobić takie np. k7 przy szarży? bo k5 jeszcze ujdzie, k10/2, ale z tym k7 to już problem jest.
Nie ma takiej zdolności jak druzgoczący cios.
Rozumiem, że w rzemiośle dni testów odpowiadają kiepska jakość//zwykła//dobra//najlepsza ?
Czym są wymagane punkty sukcesu? Trzeba je łącznie osiągnąć w ciągu tworzenia broni? Co się stanie jeżeli ich zabraknie?
Masz moją zgodę na wyświetlanie moich treści, o ile oznaczysz je że są mojego autorstwa.
Na końcu powinno być >102, a nie <102 (teraz to wygląda jak gdyby wszystkie wyniki od 01 do 102 zabijały postać).


@DOWN

Ok, jak dotąd wszystko już rozumiem i nie mam pytań.

Ostatnio edytowany przez Maciek (2011-12-07 18:58:08)

Offline

 

#3 2011-12-06 18:20:14

Kamil

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zasady Dodatkowe

k7 to k8. Jeżeli wypadnie 8, to rzucasz jeszcze raz i tak do skutku uzyskania innej liczby niż 8.
Druzgoczący cios to zdolność która będzie w dziale "Nowe Zdolności", czyli nowa zdolność.
W tabeli testów tak, chodzi o kiepska jakość//zwykła//dobra//najlepsza, przepraszam, że nie napisałem.
Punkty sukcesu to łączna ilość punktów sukcesu uzyskanych we wszystkich testach na dany przedmiot. Przy czym, np. -4 oznacza, że uda się zrobić przedmiot nawet mając 4 punkty porażki. Jeżeli Zabraknie punktów sukcesu, to albo przedmiot nie nadaje się do użytku, albo jakość spada na niższą, albo powoduje to poważne usterki w przedmiocie, np. kolczuga z poważną usterką będzie dawała 2 PZ, zamiast 3. Tabelę o tym też mam nadzieje stworzyć.
Dziękuję za pomoc w rozwoju nowych zasad.


Po cholerę ten człowiek bije się głową o konar tego nic nie winnego drzewa?! - Tyrion z Ulthuanu
Wygląda jak siedemdziesiąt siedem nieszczęść - Selene Srebrnowłosa
Duma - był jej pełen, jednak brak mu mądrości - Unrik Krasnolud

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamecorner.pun.pl www.uchihapolice.pun.pl www.poke-mystery.pun.pl www.heaven-island.pun.pl www.grupaixssp.pun.pl