RPG klasy IIa i spółki

Wszystko, co ma związek z klasowymi sesjami RPG ;)


#1 2010-09-19 19:35:16

Ania

Administrator

Punktów :   

Piątek - 24 września

W najbliższy piątek będzie moja sesja, prawdopodobnie u mnie - tak, żeby nie było wątpliwości ;D Napiszcie, czy możecie.


Miej nadzieję na zwycięstwo...
Miej odwagę, by walczyć...
Miej siłę, by nadzieja mogła się ziścić...

Offline

 

#2 2010-09-20 14:23:23

 Karolina

Użytkownik

Punktów :   

Re: Piątek - 24 września

Spox, mogę, ale wiesz, że kończę o 14.40 (chociaż na 100% nie wiem jak w ten piątek będzie, bo jest możliwość, że mogę mieć lekcje obcięte, chyba że za tydzień w piątek tak się stanie). W takim razie po skończeniu lekcji będę w przeciągu czterdziestu minut, myślę. Na dodatek jeszcze postać będę sobie musiała stworzyć. Pewnie nie będziesz miała nic przeciwko każdej profesji, bo pewnie w twojej sesji tracimy i tak cały ekwipunek ;]
PS: Słitaśny avek. Oczywiście widziałam całą galerię tego autora na DeviantArcie xD


Haha, robię reklamę xP:
http://selene0077.deviantart.com/

Offline

 

#3 2010-09-20 16:58:37

Ania

Administrator

Punktów :   

Re: Piątek - 24 września

Karolina napisał:

PS: Słitaśny avek. Oczywiście widziałam całą galerię tego autora na DeviantArcie xD

Tamta elfka albo była leworęczna, albo autor nie wiedział, jak się trzyma łuk, więc sobie zmieniłam ;D

I jeszcze wolę ci podkreślić dla upewnienia, że sesja ma być u mnie, nie u Maćka (żeby potem nie było problemów)

Co do karty postaci: Wypisz sobie wszystko oprócz głównych statystyk (rzucać będziesz przy mnie ;P). Co do ekwipunku - dowiesz się na sesji.


Miej nadzieję na zwycięstwo...
Miej odwagę, by walczyć...
Miej siłę, by nadzieja mogła się ziścić...

Offline

 

#4 2010-09-21 16:41:23

 Karolina

Użytkownik

Punktów :   

Re: Piątek - 24 września

Spoko. Jak coś to jednak o 14.40 kończę.


Haha, robię reklamę xP:
http://selene0077.deviantart.com/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forkss.pun.pl www.zolzy.pun.pl www.kosmetologia2010pwsz.pun.pl www.festivalparkopole.pun.pl www.indygo.pun.pl